Tarife


Sınırsız Eğlence Kampanyası 12/24 Ay

Sağlayıcılar
Bağlantı Türü adsl
Bağlantı Hızı 100 Mbit
Aylık Kullanım Limiti Limitsiz
Aylık Ücret 319,90 TL
Aktivasyon Ücreti - - -
Modem Kurulum Ücreti - - -
Kota Aşım Ücreti - - -
Aylık Static IP Ücreti - - -
Taahhüt Süresi 24
Modem Hediyesi Modem hediyesi yok
Ek Bilgiler
Kampanya Kodu:KKK2022085/KKK2022084
Kampanya 01.08.2022 – 31.01.2023 tarihleri arasında geçerli olacaktır.
Kampanya kapsamında müşteriler tabloda belirtilen; Sınırsız Kablonet tarifelerinden birisine, KabloTV Üst Paket tarifesine, Altın Sinema paketine, Nat Geo NOW paketine, Filmbox+ paketine, Premium Spor Paketine, Kablo Bulut 25 GB Paketine, Kabloses Her Yöne 50 Dakika paketine ve İnteraktif Kutu Kiralama hizmetine aynı anda abone olabileceklerdir.
Kampanya kapsamında 12/24 ay taahhüt istenecektir.
Kampanyadan otel motel müşterileri faydalanamaz, bireysel tarifede olan müşteriler resmi kurum ve kuruluşlar faydalanabilir. Kampanya kapsamında, Kablonet aktivasyon (310.00 TL) ücreti, KabloTV aktivasyon (310.00 TL) ücreti alınmayacaktır. Kabloses için aktivasyon istenmesi durumunda 72,00 TL karşılığında sunulacaktır.
Müşteriler, kampanyaya Türksat numaralarından numara tahsisiyle veya tarife değişimiyle giriş yapacaklardır.
Kampanya kapsamında numara tahsis ücreti (12,00 TL) alınmayacaktır.
Kampanya kapsamında müşteriler başlangıç olarak; Analog KabloTV + KabloTV Üst Paket + Altın Sinema Paketi + 100 Mbps'ye kadar Sınırsız Kablonet tarifesi + Nat-Geo Now paketi + Filmbox+ paketi + Premium Spor Paketi + Kablo Bulut 25 GB Paketi + Kabloses Her Yöne 50 Dakika paketi + İnteraktif Kutu Kiralama hizmetine abone olacaklardır.
Taahhüt süresi boyunca (12ay taahhüt için); 100 Mbps Sınırsız Kablonet (75 TL/ay) ve Analog KabloTV + KabloTV Üst Paket (55 TL/Ay) + Altın Sinema Paketi (40 TL/Ay) + Nat-Geo Now Paketi (10 TL/Ay) + Filmbox+ Paketi (10 TL/Ay) + Premium Spor Paketi (17 TL/Ay) + Kablo Bulut 25 GB Paketi (3 TL/Ay) + İnteraktif Kutu Kiralama (9 TL/Ay) + Kabloses Her Yöne 50 dakika paketi (6 TL/Ay) tarifesi 225 TL/Ay olarak uygulanacaktır.
Taahhüt süresi boyunca (24ay taahhüt için); 100 Mbps Sınırsız Kablonet (ilk 12 ay 68 TL, ikinci 12 ay 92 ay) ve Analog KabloTV + KabloTV Üst Paket (55 TL) + Altın Sinema Paketi (40 TL) + Nat-Geo Now Paketi (8 TL) + Filmbox + Paketi (10 TL) + Premium Spor Paketi (13 TL) + Kablo Bulut 25 GB Paketi (2 TL) + İnteraktif Kutu Kiralama (9 TL) + Kabloses Her Yöne 50 dakika paketi (5 TL) tarifesi ilk 12 ay 210 TL/Ay, ikinci 12 ay 234 TL/Ay olarak uygulanacaktır.
Müşteri talep ettiği (tarife tablosunda belirtilen) Kablonet tarifelerinden, KabloBulut ve Kabloses Paket tarifelerinden (Kablobulut ve Kabloses tarife tablosunda belirtilen) biriyle kampanya başvurusunu yapabilecektir.
Müşterilerin tarife değiştirmeleri durumunda tarife tablosunda yer alan fiyatlar müşterilerimize yansıtılacaktır. 100 Mbps'ye kadar Sınırsız Kablonet + KabloTV Üst Paket + Altın Sinema Paketi + KabloBulut 25 GB + Her Yöne 50 Dakika tarifeleri dışındaki tarifelerde yapılacak tarife değişimleri, tarifeler arasındaki farkın hesaplanmasında dikkate alınacaktır. Tarife tablosunda belirtilen tarifeler dışında başka bir tarifeye geçiş yapılamayacaktır.
Müşteriler abone olduğu hızdan/bulut saklama alanı/ses paket tarifesinden (fiyat olarak geriye doğru) daha düşük bir hıza/ bulut saklama alanı/ses tarifesine geçmemek koşuluyla tabloda belirtilen hız / bulut saklama alanı/ses tarifeleri arasında istediği gibi değişiklik yapabilecektir. Müşteriler taahhüt süresi boyunca KabloTV Temel Pakete ve Gümüş Sinema Paketine geçiş yapamayacaklardır. Müşteriler taahhüt süresi boyunca ilk abone oldukları Kablonet, KabloTV, Kabloses ve KabloBulut tarifelerine geçiş yapabilecektir.
Kablobulut hizmetinde farklı paketleri kullanmak isteyen müşteriler kablobulut tarife tablosundaki fiyatlara göre ücretlendirilecektir.
Tarifelerde indirime gidilmesi durumunda; yeni tarife fiyatı, kampanya fiyatının altında olmadığı sürece kampanya fiyatı uygulanır, sadece taahhüt cayma bedelinde indirim yapılır.
Kampanya süresi dolmadan aboneliğini iptal ettirmek isteyen müşterilerden 12 ay taahhüt için alınmayan aylık Kablonet tarife indirim bedeli (175 TL*ay), (varsa) alınmayan aylık Kabloses paket tarife indirim bedelleri (1,00 TL*ay), (varsa) alınmayan İnteraktif kutu indirim bedelleri (6,00 TL*ay), (varsa) alınmayan Nat-Geo Now paketi indirim bedelleri (2,00 TL*ay), (varsa) alınmayan aylık Premium Spor Paketi indirim bedelleri (19,00 TL*ay), (varsa) alınmayan aylık Kablo Bulut Paketi indirim bedelleri (1,00 TL*ay), (varsa) alınmayan Kabloses numara tahsis ücreti (12,00 TL), (varsa) alınmayan Kabloses aktivasyon ücreti (72,00), (varsa) alınmayan Kablonet aktivasyon ücreti (384,00 TL),(varsa) alınmayan KabloTV aktivasyon ücreti (192,00 TL) tahsil edilecektir. Ancak taahhüt kapsamında müşteriden tahsil edilecek olan bedellerin henüz tahakkuk etmemiş kısmının toplamı, kampanya kapsamında alınmayan ücretler toplamından düşük olması halinde müşteri lehine olan tutar tahsil edilir.
Kampanya süresi dolmadan aboneliğini iptal ettirmek isteyen müşterilerden 24 ay taahhüt için alınmayan aylık Kablonet tarife indirim bedeli (ilk 12 ay 182 TL*ay; ikinci 12 ay 158 TL*ay), (varsa) alınmayan aylık Kabloses paket tarife indirim bedelleri (2,00 TL*ay), (varsa) alınmayan İnteraktif kutu indirim bedelleri (6,00 TL*ay), (varsa) alınmayan Nat-Geo Now paketi indirim bedelleri (4,00 TL*ay), (varsa) alınmayan aylık Premium Spor Paketi indirim bedelleri (23,00 TL*ay), (varsa) alınmayan aylık KabloBulut paket tarife indirim bedelleri (2,00 TL*ay), (varsa) alınmayan Kabloses numara tahsis ücreti (12 TL), (varsa) alınmayan Kablonet aktivasyon ücreti (384 TL) , (varsa) alınmayan KabloTV aktivasyon ücreti (192 TL) ve (varsa) alınmayan Kabloses aktivasyon ücreti (72 TL) tahsil edilecektir. Ancak taahhüt kapsamında müşteriden tahsil edilecek olan bedellerin henüz tahakkuk etmemiş kısmının toplamı, kampanya kapsamında alınmayan ücretler toplamından düşük olması halinde müşteri lehine olan tutar tahsil edilir.
Kabloses tarife tablosunda belirtilen Her yöne dakikaların aşılması durumunda Türksat Kablo resmi internet sayfasında yer alan tarife fiyatları üzerinden ücretlendirilecektir.
Kabloses Hizmeti kapsamında seçilen paket dakikalar fatura döneminin sonuna kadar kullanılabilir, kullanılmayan dakikalar sonraki fatura dönemine devretmez.
Taahhüt süresi sonunda müşterinin Kabloses hizmetini iptal ettirmemesi durumunda Türksat Kablo resmi internet sayfasında yer alan paket tarife fiyatı üzerinden ücretlendirilecektir.
Türksat (kazanılmış haklar saklı kalmak kaydıyla) tarifelerde değişiklik yapma hakkını saklı tutar. Tarifelerde oluşacak değişiklikler kampanya çıkış bedellerinin hesaplanmasında dikkate alınır.
16 Mbps ve üzeri hızlar Docsis 3.0. standartlarına uygun olan modemler ile Kabloses hizmeti ise telefon hizmetini destekleyen modemler ile karşılanabilecektir. Docsis 3.0. standartlarına uygun ve/veya telefon hizmetini destekleyen modem kullanmayan müşterilerin tercih ettikleri hızda internet bağlantısı yapamamalarından ve/veya Kabloses hizmeti kullanamamalarından Türksat A.Ş. sorumlu değildir.
75 Mbps ve üzeri hızlar sadece 24 D/S kanal birleştirme, 8 U/S kanal birleştirme özelliklerine sahip modemlerle sunulabilmektedir.
1000 Mbps hız için müşterilerimizin ayrıca sabit IP hizmetine abone olmaları gerekmektedir.
Mevcut Analog KabloTV müşterileri, aynı adrese yeni Analog KabloTV aboneliği ile ve 2. Analog KabloTV aboneliği ile kampanya girişi yapamayacaklardır.
Kablonet hizmeti ile ilgili bir kampanyadan faydalanan müşteriler bu kampanyadan faydalanamayacaklardır.
KabloTV hizmeti ile ilgili bir kampanyadan faydalanan müşteriler bu kampanyadan aynı hizmet üzerinden faydalanamayacaklardır.
Sinema Paketleri ile ilgili bir kampanyadan faydalanan müşteriler bu kampanyadan faydalanamayacaklardır.
Taahhütnameden doğan damga vergisi (Binde 9,48) bir defaya mahsus müşterinin ilk faturasına yansıtılacaktır.
Kampanya Analog KabloTV, KabloTV ve Kablonet altyapı imkânları ile sınırlı olacaktır.
Kablonet ve KabloTV Hizmeti Analog KabloTV Hizmeti ile birlikte sunulabilmektedir.
Premium Spor Paketi ve Sinema TV hizmeti KabloTV hizmeti ile birlikte sunulabilmektedir.
Kabloses hizmeti Kablonet hizmeti ile birlikte sunulabilmektedir.
Kablobulut Hizmeti Kablonet Hizmeti ile birlikte sunulabilmektedir.
Türksat belirlenen süreden önce kampanyayı durdurma ve kampanya koşullarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
Son 90 günde Analog KabloTV / Kablonet / KabloTV / Sinema Paketi hizmetini iptal eden aboneler aynı adreste bu kampanyadan yararlanamaz.
Son 90 günde Analog KabloTV / Kablonet / KabloTV / Sinema Paketi aboneliğini iptal ettiren müşterilerin aynı soyada sahip yakınları adına aynı adrese bu kampanya girişi yapılamaz.
Kampanya girişi talep edilen adreste açık Analog KabloTV aboneliği bulunması halinde o adrese aynı soyada sahip başka bir müşteri adına kampanya girişi yapılamaz. Kampanya girişi yapıldıktan sonra taahhütlü nakil dışında adres değişikliği taahhüt süresi bitene kadar yapılamaz.
Bu kampanyaya farklı operatörlerden numara taşıma yoluyla giriş yapılabilmesi için öncelikle müşterinin diğer operatördeki numarasının Türksat’a taşınması gerekmektedir.
Kabloses Hizmeti kapsamında tahsis edilen numara Türksat tarafından değiştirilebilecektir.
Kampanyaya abone olan yeni bireysel müşteriler için faturalar yalnızca SMS yoluyla iletilecek olup ayrıca posta ile iletilmeyecektir. Talep eden müşterilerimiz kampanya aktif hale geldikten sonra çağrı merkezimizi arayarak veya Türksat abone merkezleri aracılığıyla fatura alma tercihlerini değiştirebilirler.
İnternet tarifeleriyle ilgili detaylı bilgi için tıklayınız.